Remember? It was autumn.
10:57:00
Nadeszła jesień. Przed nami jeszcze wiele deszczowych, zimnych i ponurych dni. Coraz szybciej zapada mrok, odechciewa nam się dosłownie wszystkiego. Wieczory ciągną się w nieskończoność, a pogoda raczej nie zachęca nas do wychodzenia z domu. Większość z nas zaszywa się na ten czas w domu przed telewizorem lub komputerem. I co teraz?
Wszyscy kochamy oglądać filmy! Są takie, do których wracamy wiele razy i za każdym razem czujemy się jakbyśmy go oglądali pierwszy raz. Za każdym razem te same emocje, przemyślenia i refleksje. Ostatnio zaczęłam szukać czegoś nowego, czegoś, co mnie zachwyci i wzruszy jednocześnie. Natknęłam się na film "Kapitan Phillips". Mimo tego, że to "tylko" film o kradzionym kontenerowcu to.. popłakałam się. Tom Hanks swoją grą w tym filmie skradł moje serce. Szczerze, nie oglądam tego typu filmów, ale ten naprawdę mnie zaciekawił i jeżeli kiedykolwiek będziecie mieli okazję to obejrzyjcie, bo to, co ludzie są w stanie zrobić dla pieniędzy.. ugh.
Co jeszcze robimy w długie wieczory? Słuchamy muzyki i serfujemy po internecie! A może warto spędzić ten czas w inny sposób? Zacząć robić to, na co zwykle nie mieliśmy czasu?
Cofnijmy się w czasie! - bo chyba nie ma nic lepszego niż gry planszowe. Z tego nigdy się nie wyrasta.
Zróbmy coś dla siebie! - ciągle mamy za mało wolnego i narzekamy na brak czasu. Może to jest czas na domowe spa, spotkania ze znajomymi, ćwiczenia (bo teraz każdy taki fit, że hoho)?
Sposobów na spędzanie wolnego czasu jest wiele, ważne byśmy się nie rozleniwili. Spędźmy czas z rodziną i przyjaciółmi, weźmy się za siebie i spróbujmy nie popaść w jesienną depresję. A jaki wy macie sposób na jesienną nudę?



3 komentarze
Najczęściej oglądam filmy i słucham muzyki, a jeszcze częściej się uczę ;/
OdpowiedzUsuńja osobiście kocham jesień (zimę też!) i nie przepadam za latem, więc dla mnie możliwość zostania w domu to czysta przyjemność :)
blog: wiktoriaszymanska.blogspot.com
tt: @ler4ox
ja czytam książki, duużo dużo książek, razem z ciepłą herbatką to trio (liczę siebie) idealne :) zapraszam do siebie + może obs za obs (ja już dałam ♥) honeymoon-adventure.blogspot.com
OdpowiedzUsuńCzytam, gotuję. Tak na prawdę, prawie to co zawsze XD Niezła notka, zapraszam do mnie.
OdpowiedzUsuńmniejromantycznahazel.blogspot.com