Coś chodzi mi po głowie!
08:42:00
Hej, hej, hej!
Ostatnio jakoś mnie tu zabrakło, szkoła pochłonęła większość mojego czasu. Na szczęście wracam! Mam nadzieję, że będę zaglądać tutaj częściej, bo coraz bliżej końca roku szkolnego, coraz bliżej do wakacji.
Właśnie - WAKACJE! Czy wyobrażacie sobie je bez muzyki? Bez tych piosenek, które zawsze będą nam się kojarzyć z wakacjami? A zastanawialiście się jak wyglądałby świat bez muzyki?
Mi osobiście jest trudno to sobie wyobrazić. Nie wiem jak znosiłabym momenty, kiedy najbardziej jej potrzebuję: gdy jest mi smutno, wesoło, gdy po prostu jest za cicho i aż prosi się by coś włączyć. Muzyka pomaga oderwać się od otoczenia, czasami poprawia nastrój, pozwala nam odreagować. Przez ostatni czas po mojej głowie krążą utwory, które za nic w świecie nie chcą mnie opuścić.
Dzisiaj chcę Wam zaprezentować "moją muzykę". Piosenki, które są ze mną mimo wszystko. Nieważne, czy jest mi źle, czy jestem najszczęśliwszą osobą na ziemi. Są znane, więc na pewno będziecie je kojarzyć.
Te piosenki są w każdym momencie mojego życia. Myślę, że nie warto ograniczać się do jednego gatunku muzyki czy też wykonawcy. Każdy rodzaj ma coś w sobie i nie warto skreślać pozostałych. A jak wy myślicie?
Znacie wymienione piosenki?
Jakie piosenki są Waszymi ulubionymi?
Podzielcie się- chętnie poznam coś nowego!


0 komentarze