Hello autumn!

10:45:00

Za nami już 23 września, czyli pierwszy dzień jesieni! Wow, jak ten czas leci.. przecież jeszcze niedawno narzekaliśmy na koniec wakacji.


Czas po malutku przyzwyczajać się do wstawania, kiedy na dworze jeszcze jest ciemno. Czas wygrzebać kurkę z szafy, bo rano przywita nas chłodek. Jesień to czas.. CZAS NA ZMIANY! Jakie zmiany mam zamiar wprowadzić tej jesieni?
 Przestanę w końcu narzekać na swoje życie, zacznę stawiać czoła przeciwnościom.
Zacznę walczyć o swoje.
Będę chodzić na spacerki! Kto nie lubi pójść sobie na spacer, zostawić wszystko i przemyśleć parę rzeczy?
W jesienne wieczory będę oglądać tyle wzruszających filmów ile tylko się da, czas zaopatrzyć się w pudełko chusteczek.
Uwaga, będę pilną uczennicą! Tak, będę się uczyć, będę grzeczna.
Będę starać się cieszyć chwilą, bo nie warto smucić się z byle powodu.
Nareszcie skończę oglądać The Walking Dead! (a zakochałam się w tym serialu po uszy)
Zawinę się w kocyk, zrobię pyszną herbatkę i będę słuchać muzyki.
☁W końcu odnowię swoją szafę!

A co chciałabym żeby w mojej szafie się znalazło? Moje małe MUST HAVE
W 3/4 w mojej szafie króluje Bershka i tak chyba będzie już zawsze! Wszystkie ubrania znajdziemy tutaj.

Na koniec piosenka, którą zna pewnie każdy z Was. Dodam ją tutaj, bo jesień kojarzy mi się jakoś ze smutkiem, rozstaniami.. a ta piosenka jest ze mną od zawsze, od kiedy pamiętam. Jest zawsze kiedy mi smutno, kiedy nie mam humoru. Wiem, że nigdy mi się nie znudzi, bo przemawia o mnie jak żadna inna. Nie potrafię jej posłuchać i nie uronić ani jednej łzy.. 



"Well you only need the light when it's burning low
Only miss the sun when it starts to snow
Only know you love her when you let her go"

A jakie są Wasze plany na jesień? 
Kochani, ciepłych i miłych jesiennych wieczorków!

całuski, Ófo


You Might Also Like

1 komentarze

  1. Trzymam kciuki, żeby udało Ci się zrealizować plany ♡
    Ja mam tylko jeden: nie stracić pozytwnej enerii😄

    OdpowiedzUsuń

Subscribe