I'm ready!

09:35:00

Hejka wszystkim! 
Za nami już chyba najgorszy dzień w całym roku - 1 września. Na pewno wielu z nas czekało na ten dzień. Ten dzień, w którym zacznie się wstawanie razem ze słoneczkiem, wracanie do domu po 16, a później siedzenie nad książkami do późnych godzin wieczornych. Czyż to nie brzmi jak piękny sen? Przecież każdy z nas to kocha! (jeżeli nie wyczułeś sarkazmu to w tym momencie polecam opuścić tego bloga)
 

Pewnie niewielu z nas powędrowało do szkoły z uśmiechem na twarzy. Może czas zmienić swoje nastawienie? Może lepiej iść tam z myślą "tak, dzisiaj to ja im pokażę kto jest najlepszy!!"? 
Szkoła nie jest miejscem, gdzie chodzimy z przyjemnością. Wielu z nas musiało się spotkać z "typowymi zdzirami", które będą komentować każdy nasz krok. Ale zobacz, jak bardzo musisz być zajebista.. To one codziennie Cię obgadują, to one Cię wszędzie stalkują. Zobacz, możesz poczuć się jak gwiazda, wow! Ich zachowanie jest dowodem na to, że to właśnie Ty jesteś tą lepszą. Czy warto zaprzątać sobie głowę kimś, kto w ogóle Cię nie zna? Kimś kto przesiaduje pół dnia na myśleniu o Tobie? 
Wiem, że czasami trudno jest nie przejmować się zdaniem innych, ale kurcze! To Twoje życie i to Ty dyktujesz tutaj warunki. Nie licz na to, że pewnego dnia pojawi się ktoś, kto to wszystko zmieni. Wszystko zależy od Ciebie. Obiecaj mi, że jutro pójdziesz do szkoły z głosem, który mówi Ci "słonko, teraz pokażesz wszystkim, że to Ty tutaj rządzisz". Spongebob jest już gotowy, a Ty?



You Might Also Like

5 komentarze

  1. O jeju!!!
    Jak bardzo kocham twój tok myślenia!
    Ten post jest tak pozytywny, że aż mi się ciepło na sercu zrobiło!
    Jak się cieszę, że są jeszcze ludzie z takim nastawieniem do życia jak ty! Bycie fighterem ma swoje plusy! Poza tym tak jak mówisz ciężko jest się nie przejmować opinią innych, ale z doświadczenia wiem, że da się tego nauczyć, a to bardzo ułatwia życie! No i w końcu to my jesteśmy paniami naszego losu i powinniśmy walczyć o swoje!
    Poczułam przypływ energii! Dlatego dzięki Ci wielkie za ten post!
    Ps. Zapraszam do siebie http://nie-tylko-o-sobie.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja przez wakacje zaczelam tesknic za moimi hejterami ze szkoly, przez te 2 miesiace moze zaczac brakowac tego ze ktos caly czas cie sledzi i interesuje sie twoim zyciem
    Buziaki ;*
    crazyy-mee.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  3. Czasami chyba wolałabym takie obgadujące zdziry niż totalną ignorancję.
    Jest ok, kiedy nie chcę być widziana, ale jeśli ja do kogoś mówię a on mnie totalnie ignoruje, to już nie jest tak fajnie :/

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. może po prostu powinnaś spróbować poszukać sobie innego towarzystwa? wiem, że to może być trudne, ale warto spróbować i postawić ten pierwszy krok! Być może nie potraficie znaleźć wspólnego języka i dlatego tak jest..

      Usuń
    2. mam swoje towarzystwo w klasie, które ze mną rozmawia, ale kiedy ich nie ma to jestem totalnie olewana przez całą resztę

      Usuń

Subscribe